Ludzie siedzący na krzesłach. Na pierwszym planie napis Pracownicy najlepsza inwestycja dla firmy
Kolejna rekrutacja do projektu: czerwiec 2024 r.

Projekt „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy” kierujemy do małych i średnich firm, które prowadzą działalność w Małopolsce.

Jeżeli zatrudniasz osoby w różnym wieku, z różnymi potrzebami i możliwościami, a także chcesz usprawnić rekrutację, zmniejszyć nieobecności, poprawić warunki pracy albo zwiększyć motywację pracowników, nasza oferta jest dla Ciebie. Pomożemy Ci opracować i wprowadzić w firmie rozwiązania, dzięki którym usprawnisz zarządzanie pracownikami oraz zwiększysz efektywność firmy. Możesz liczyć w projekcie na 63 000 zł grantu, doradztwo strategiczne, doradztwo HR oraz szkolenia. Nasze wsparcie dopasujemy do potrzeb Twojej firmy.

Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. #FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

Zarządzanie różnorodnością pracowników

Skutecznezarządzaniekadrami

Pokoleniaw pracy

Inwestycjaw pracownikówsię opłaca

Dobrepraktyki

Ergonomia

Elastyczneformy pracy

Mentoring

Przyjazneśrodowiskopracy

Projekt "Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy"

O Projekcie

Ścieżka wsparcia

Nasi Eksperci

Nasi Konsultanci

Regulamin

Rekrutacja

Najczęściej zadawane pytania

Informacjeo dofinansowaniu

Aktualności

Szkolenie z zarządzania różnorodnością, w szczególności wiekiem, dla uczestników projektu

Trwa wsparcie dla firm w II edycji

Pracodawcy, którzy biorą udział w II edycji projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”, zakończyli udział w szkoleniach na temat zarządzania różnorodnością. Zobacz, jak wyglądają te szkolenia.

Na pierwszym planie sieć połączeń między punktami. Mężczyzna w garniturze stojący w tle dotyka palcem wskazującym jednego z punktów, od którego odchodzi najwięcej połączeń.

Złóż wniosek o unijne wsparcie i stwórz przyjazne miejsce pracy

Od 29 stycznia do 9 lutego firmy z Małopolski mogą zgłaszać się do projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oferuje im pomoc w budowaniu przyjaznego środowiska pracy.

Pracownik budowlany skacze przed ukończonym domem, unosząc do góry rękę z projektem domu

Różnorodność daje moc

Wkrótce na rynek pracy wejdą osoby młodsze od iphona (2007 rok). Jednocześnie cały czas pracują osoby starsze od kaset magnetofonowych (1963 rok). Sztuką jest efektywne zarządzanie tak różnorodnym zespołem.

Kobieta i mężczyzna siedzący przy stole w biurze przybijają piątkę.

2023 rok w projekcie

Mija pierwszy rok realizacji projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”. Przedsiębiorcy z Małopolski otrzymują w nim wsparcie unijne na tworzenie przyjaznych miejsc pracy.

Kobieta patrzy na jesienną przyrodę, a jej rozłożone ręce sugerują rozluźnienie i zadowolenie z widoku, który ma przed oczami

Zadowoleni ludzie pracują lepiej

Warto poprawiać samopoczucie pracowników. Tworzyć miejsca, gdzie mogą odreagować stres i przygotować się do realizacji trudnych zadań. Daje to wymierne korzyści pracodawcy.

biało-czarna tarcza z wbitymi w nią czerwonymi i zielonymi rzutkami

2. lista rankingowa w projekcie „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”

Zapraszamy do zapoznania się z Listą rankingową w II edycji naboru pracodawców do projektu "Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy".

mężczyzna w ciemnej marynarce z rozłożonymi rękami, patrzący w górę, pokazany od tyłu

Sięgnij po unijne wsparcie, by lepiej zarządzać pracownikami

9 października rusza druga rekrutacja do projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”. Można w nim otrzymać do 63 000 zł oraz szkolenia i doradztwo. Wnioski przyjmuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Cztery osoby siedzą przy stole , na którym rozłożone są arkusze papieru i pisaki.

Ruszyło wsparcie dla firm

Pierwsi pracodawcy z Małopolski, którzy chcą lepiej zarządzać pracownikami, korzystają już z oferty projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”. Biorą udział w szkoleniach i pracują z doradcami strategicznymi.