Aktualności

w projekcie "Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy"

Starszy mężczyzna w bordowej koszuli siedzi przy stole i notuje coś w zeszycie.

Profesjonalizacja zarządzania w małych i średnich firmach to nasz cel

O roli doradztwa strategicznego w projekcie "Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy" oraz wspieraniu małych i średnich przedsiębiorców w zarządzaniu rozmawiamy z naszym ekspertem Zbigniewem Mendelem.

Na tle flipchartów stoją dwaj mężczyźni (po bokach) i dwie kobiety (w środku).

Chcemy, żeby nasi pracownicy rozwijali się razem z firmą

O układaniu procesów w firmie dzięki doradztwu strategicznemu w projekcie rozmawiamy z Tomaszem Kamińskim, Prezesem Zarządu Zakładu Elektroinstalacyjnego Kamiński spółka z o.o. i Teresą Kamińską, Prokurentem

Kobiece ręce leżą na klawiaturze laptopa. Na ekranie urządzenia widoczni są uczestnicy spotkania online.

Spotkania na temat projektu

Małych i średnich przedsiębiorców z Małopolski, zainteresowanych udziałem w projekcie „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”, zapraszamy na spotkania na temat wsparcia oferowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

piętrowy szary budynek, siedziba firmy, w górnej części napis

Projekt pozwala bezpiecznie zaplanować i zrealizować zmianę

O oczekiwaniach pracodawcy oraz efektach dla firmy i pracowników z udziału w projekcie "Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy" rozmawiamy z Piotrem Niedbałą, właścicielem Firmy Budowlano-Montażowej OMNIBUS.

Kobieta w długim niebieskim swetrze i jeansach stoi przy stojaku na rowery, do którego przypięte są dwa pojazdy.

Wsparcie z Unii Europejskiej dało nam impuls do rozwoju

O korzyściach z doradztwa HR rozmawiamy z Renatą Wiśniewską, Prezes Zarządu Centrum Medycznego Maszachaba sp. z o.o. w Krakowie, które bierze udział w I edycji projektu "Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy".

Kobieta siedząca w fotelu mówi do mikrofonu. Po obu jej stronach siedzą słuchający jej mężczyźni.

Działamy kompleksowo, długofalowo, indywidualnie

O wspieraniu pracodawców rozmawiamy z Anną Pasternak z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, kierownikiem projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”, ekspertem podczas VII Kongresu HR w Katowicach

Grupa ludzi pozuje do zdjęcia na tle ekranu, na którym widoczny jest tytuł szkolenia: Zarządzanie różnorodnością, w szczególności wiekiem, w ramach projektu

O zarządzaniu wiekiem w firmach z III edycji projektu

40 nowych firm jest już w projekcie „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”. W sumie 120 pracodawców z Małopolski poprawia u siebie zarządzanie pracownikami, korzystając ze wsparcia Funduszy Europejskich.

Cztery osoby rozmawiają ze sobą, siedząc na fotelach. W tle na ekranie widoczne są ich sylwetki i nazwiska.

Jak dbać o pracowników

O wyzwaniach HR managerów rozmawiano na VII Kongresie HR w Katowicach. W panelu o potrzebie dostosowania komunikacji do różnych pokoleń wzięła udział Anna Pasternak, kierownik projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”.

Trzech młodych mężczyzn rozmawia ze sobą w biurze.

O komunikacji międzypokoleniowej na Kongresie HR

„Komunikacja dostosowana do różnych pokoleń” – w panelu eksperckim na ten temat weźmie udział Anna Pasternak z WUP w Krakowie. Debata będzie częścią VII Kongresu HR, który odbędzie się 10 i 11 kwietnia w Katowicach.