biało-czarna tarcza z wbitymi w nią czerwonymi i zielonymi rzutkami

2. lista rankingowa w projekcie "Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy"

Zapraszamy do zapoznania się z Listą rankingową w II edycji naboru pracodawców do projektu "Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy".

Lista podstawowa - pracodawcy zakwalifikowani do projektu

  1. Centrum Wypoczynku i Rekreacji "Rysy" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Leśna 20, 34-530 Bukowina Tatrzańska – 13 punktów
  2. Zjednoczona Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Piast, ul. Kazimierza Wielkiego 67, 30-074 Kraków – 12
  3. DoMi Michał Łukowicz, ul. Św. Wojciecha 47, 32-620 Brzeszcze – 11
  4. "HEAN" Fabryka Kosmetyków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Mochnackiego 20, 30-652 Kraków – 11
  5. "Szansa" - Stowarzyszenie Integracyjne Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych, os. Na Wzgórzach 44, 31-721 Kraków – 11
  6. Katarzyna Kowalska Centrum Języków Obcych "FLUENCY", Płoki, ul. Główna 17, 32-543 Trzebinia – 11
  7. JKA BUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Pogodna 10, 32-048 Jerzmanowice – 11
  8. Rystal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Partyzantów 17B, 32-700 Bochnia – 9
  9. WKS DACHSYSTEM s.c. Rak Robert, Piotr Zieliński, ul. Batorego 2A, 34-100 Wadowice – 8
  10. F.H.U. LUKMAR Łukasz Świerczek, ul. Sadowa 4, 32-340 Wolbrom – 8
  11. EBATA BIS Jerzy Pasternak, Brody 673, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska – 8
  12. MEBLE RYŚ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Polanka 287, 32-400 Myślenice - 7
  13. INKOP RS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Komuny Paryskiej 5, 30-389 Kraków – 7
  14. Zakład Elektroinstalacyjny Kamiński Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wodzińska 1, 32-500 Chrzanów – 7
  15. CDO-Centrum Drewna i Oklein Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wadowicka 7, 34-144 Izdebnik – 7
  16. REOIL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Przemysłowa 2, 32-400 Myślenice – 7
  17. FHU Mirosław Byrski, ul. Widok 42, 34-100 Wadowice – 6
  18. BYRSKI LOGISTIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. M. Wadowity 1A, 34-100 Wadowice – 6
  19. La Baguette Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Beskidzka 27, 30-622 Kraków – 6
  20. "GEOPRZEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowa, ul. Piłsudskiego 10, 32-050 Skawina – 6
  21. Kazimierz Styrna TRANSBET, Borek 303, 32-765 Rzezawa – 6
  22. TOKATO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Tuchowska 25, 33-100 Tarnów – 6
  23. Sebastian Rychlik F.H. "Dragon", ul. Bolesławska 81, 32-310 Klucze – 5
  24. WADMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Rynek Główny 28, 31-010 Kraków – 5
  25. "Impuls" - Centrum Języków Obcych Tatiana Redel, ul. Bogucińska 61A, 32-310 Klucze – 5
  26. Comfort PRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Słowackiego 88A, 32-400 Myślenice – 5
  27. F.P.H.U. Błażej Nosal, Tarnawa Dolna 60, 34-210 Zembrzyce – 5
  28. Diagnostyka-Mechanika Pojazdowa. Usługi Budowlane s.c. Lucyna Ślazyk, Józef Ślazyk, Stara Wieś 687, 34-600 Limanowa – 5
  29. Tomax Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Bernardyńska 15/9, 33-100 Tarnów – 5
  30. MAREK WORWA MAX PRODUKCJA-DYSTRYBUCJA, ul. Kilińskiego 20A, 34-700 Rabka Zdrój – 5
  31. YABIMO SERVICES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Słoneczna 32/9, 33-100 Tarnów – 5
  32. GS RYGLICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Rynek 10, 33-160 Ryglice – 4
  33. Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "SIOŁA TRANS" Janusz Sioła, ul. Adama Mickiewicza 7/44, 32-300 Olkusz – 4
  34. DREWNOSTYLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zawada 179, 32-445 Krzyszkowice – 4
  35. METAZET HORTI SYSTEMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Raba Wyżna 382 E, 34-721 Raba Wyżna – 4
  36. Metazet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Raba Wyżna 382 E, 34-721 Raba Wyżna – 4
  37. Apteka Galen Jolanta Talik, Niepubliczne Przedszkole "Jarzębinka", ul. Starowiejska 36, 30-698 Kraków – 4
  38. Polska Energia Zbigniew Hatala Przemysław Hatala Spółka Komandytowa, ul. Krakowska 123, 34-120 Andrychów – 4
  39. NOWOBILSCY s.c., Nowobilski Rafał, Nowobilska Ewa, ul. Karola Wojtyły - Papieża 78, 34-450 Krościenko nad Dunajcem – 3
  40. RELOTEC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Działowa 21, 32-051 Krzęcin – 3

Lista rezerwowa - pracodawcy niezakwalifikowani do projektu

  1. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych "FIRMUS" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wspólna 21, 32-300 Olkusz – 3
  2. Lingua Lab s.c. Weronika Szyszkiewicz, Małgorzata Dembińska, ul. Sereno Fenn’a 6/14, 31-143 Kraków – 3
  3. "YABIMO" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Krakowska 17/7, 33-100 Tarnów – 3
  4. KD VINCENT Dżesika Jałocha Tomasz Wincenciak spółka cywilna, ul. Kornela Ujejskiego 199, 32-400 Myślenice – 3
  5. Boutique Group J.Migacz, T. Prusak Spółka komandytowa, ul. Bulwary Dietla 13, 33-380 Krynica Zdrój – 2
  6. Wincenty Krzyżak Gospodarstwo Sadownicze, Żmiąca 208, 34-603 Ujanowice – 2
  7. Hotel "MOTYL" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Leśna 1, 33-380 Krynica-Zdrój – 2
  8. Stigo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Longinusa Podbipięty 29, 31-980 Kraków – 2
  9. "NIKOS" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Sygneczów 1, 32-020 Wieliczka – 2
  10. P.U.H. Freztech Adam Jankowicz, ul. Działowa 21, 32-051 Krzęcin – 2
  11. LOVRIN Sylwia Różańska, al. Piłsudskiego 70, 33-300 Nowy Sącz – 2
  12. Hadson 2 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Pogodna 16, 32-720 Nowy Wiśnicz – 1
  13. Bogusław Turek Firma Produkcyjno - Handlowa "IWOX", ul. Królewska 30, 34-144 Izdebnik – 1
  14. Łukasz Siekliński Finanse, ul. Malinowa 9, 31-222 Kraków – 1
  15. "Restauracja przy Starej Drodze" s.c. Mateusz Sadowy, Edyta Rumin, ul. Bolesława Prusa 82, 33-300 Nowy Sącz – 1
  16. Wójcik Paweł Przedsiębiorstwo Handlowe Wójcik, ul. Wygoda 147 b, 32-700 Bochnia – 1
  17. Księgowość Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Domki 14, 31-519 Kraków – 1
  18. GEREX s.c., ul. Adolfa Mitery 11, 32-700 Bochnia – 1
  19. RAGI Katarzyna Łupińska, ul. Nędzy-Kubińca 105C, 34-511 Kościelisko – 0
  20. MAX-Floor & Strefa Dekoracji Tadeusz Lenik, Bieńkówka 193, 34-212 Budzów – 0

Człowiek z uniesionymi rękami, na horyzoncie drzewa i pasma górskie.

1. lista rankingowa w projekcie "Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy"

Zapraszamy do zapoznania się z Listą rankingową w I edycji naboru pracodawców do projektu "Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy".

Lista podstawowa - pracodawcy zakwalifikowani do projektu

  1. Bispro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Ujastek 7, 31-752 Kraków - 13 punktów
  2. Tomasz Guderski PPHU "GETH", ul. Skośna 16, 30-383 Kraków - 12 punktów
  3. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe "Storem" sp. z o.o., ul. 1-go Maja 100, 32-340 Wolbrom - 11 punktów
  4. Firma Produkcyjno - Handlowo - Usługowa EKOPROMET Wojciech Wojtas, Ujanowice 52, 34-603 Ujanowice - 11 punktów
  5. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Limanowej, ul. Jana Pawła II 19, 34-600 Limanowa - 11 punktów
  6. Aneta Augustyniak - Hurlak ANWOPOL Firma Usługowa, Zakarczmie 20a, 30-499 Kraków - 11 punktów
  7. P.H.U. "DOCENT" S.C. Mariusz Biernacki, Marek Bytowski, ul. Wrocławska 43A lok. 12, 30-011 Kraków - 10 punktów
  8. Optimo Stefania Ryś Agata Konopka-Ryś Spółka Jawna, Polanka 287, 32-400 Myślenice - 10 punktów
  9. Przedsiębiorstwo Budowlane "IMBUD" Jerzy i Jarosław Gajdosz Spółka Jawna, ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów - 9 punktów
  10. Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA, ul. Juliusza Lea 208, 30-133 Kraków - 9 punktów
  11. Lidia Miernik Atelier de Creation "LIDIA", ul. 3 Maja 44, 32-130 Koszyce - 9 punktów
  12. GS Bukowina Tatrzańska Sp. z o.o., ul. Kościuszki 36, 34-530 Bukowina Tatrzańska - 9 punktów
  13. BLAGUSS-JORDAN Międzynarodowy Terminal Autobusowy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Długa 9, 31-147 Kraków - 9 punktów
  14. Polimerc sp. z o.o., ul. Obwodowa 6, 32-410 Dobczyce - 9 punktów
  15. INOX INSTAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Przy Rondzie 5, 32-800 Brzesko - 9 punktów
  16. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Werteks" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Krzyska 15, 33-100 Tarnów - 9 punktów
  17. Jabłońska Joanna "COLLOSSUS", ul. ks. Stanisława Kruczka 50, 33-335 Nawojowa - 9 punktów
  18. Lemarpol - wózki widłowe sp. z o.o., ul. Stanisława Staszica 21, 32-640 Zator - 9 punktów
  19. Firma Produkcyjno-Handlowo-Transportowa "TRANSFIG" Wiesław Figa, ul. Podświerkle 62, 32-061 Przeginia Duchowna - 9 punktów
  20. Piekarnia "Kazibut" Starzec spółka jawna, ul. Widok 45, 33-100 Tarnów - 8 punktów
  21. Jerzy Kobiałka Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "ELPROD", Brzegi 39, 32-002 Węgrzce Wielkie - 8 punktów
  22. HOUSEBUD Paweł Tomasik, Rzuchowa 153, 33-114 Rzuchowa - 8 punktów
  23. Amal II Spółka Jawna Zadora, Matuszyk, Tarnawa Dolna 34, 34-210 Zembrzyce - 8 punktów
  24. LOBOS A.Łobos, M.Łobos Spółka komandytowa, ul. Mieczysława Medweckiego 17, 31-870 Kraków - 8 punktów
  25. Elit Clean Tomasz Rajski, Przemysław Piekarz s.c., ul. Św. Katarzyny 1, 34-400 Nowy Targ - 8 punktów
  26. Zdzisław Grabowski Hurtownia "DOMINO", Hotel "APIS", Al. 29 Listopada 135, 31-406 Kraków - 8 punktów
  27. BESKIDUS Sp. z o.o., Zembrzyce 663, 34-210 Zembrzyce - 8 punktów
  28. Sezam Ochrona Sp. z o. o., ul. Królowej Jadwigi 34, 33-300 Nowy Sącz - 8 punktów
  29. Firma Usługowo-Handlowa "ANSAL-BIS" Anna Malarz, Marcin Frydel, Natalia Chełmecka S.C., ul. Stefana Batorego 11, 34-120 Andrychów - 8 punktów
  30. ALLERS GRUPA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Różana 54A/14, 32-020 Wieliczka - 8 punktów
  31. Centrum Medyczne Dietla 19 Sp. z o.o., ul. Dietla 19/3, 31-070 Kraków - 7 punktów
  32. Firma Budowlano-Montażowa "Omnibus" Piotr Niedbała, ul. Zawodzie 43, 32-052 Radziszów - 7 punktów
  33. Chemont sp. z o.o., ul. Unii Europejskiej 53, 32-600 Oświęcim - 7 punktów
  34. Skład Materiałów Budowlanych "BUDMET" - Kraków Jerzy Czubaj, ul. Wacława Lipińskiego 4, 30-349 Kraków - 7 punktów
  35. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe LOBOS Sp. z o.o., ul. Mieczysława Medweckiego 17, 31-870 Kraków - 7 punktów
  36. Centrum Medyczne Maszachaba Sp. z o.o., ul. Prądnicka 50a, 31-202 Kraków - 7 punktów
  37. AUTO SERWIS WADOWICKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wadowicka 8i, 30-415 Kraków - 7 punktów
  38. Targi w Krakowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków - 7 punktów
  39. HMH Hardek Mąka Hardek Spółka Jawna Klecza Dolna, ul. Strażacka 5, 34-124 Klecza Górna - 7 punktów
  40. Aleksander Staszczyk Piekarnia "Luszowice", Luszowice, ul. Marcinkowskiego 7, 32-500 Chrzanów - 7 punktów

Lista rezerwowa - pracodawcy niezakwalifikowani do projektu

  1. STEFAR PHU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Czerniec 195, 33-390 Łącko - 7 punktów
  2. SERVITUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Vlastmila Hofmana 22, 30-210 Kraków - 7 punktów
  3. MEL-DRÓG Łukasz Nosek, Wesołów nr 230, 32-840 Zakliczyn - 6 punktów
  4. WMC TECH 2 Sp. z o.o., ul. Krakowska 83, 34-120 Andrychów - 6 punktów
  5. PPHU "SPLOTOSZCZEL" Andrzej Maruszczyk, Załęże 33, 32-310 Klucze - 6 punktów
  6. PPHU "ZZ" Spółka Jawna Zbigniew Czoch Zdzisław Bałuszyński, ul. Jana Kilińskiego 58, 33-300 Nowy Sącz - 6 punktów
  7. Allbag Tomasz Woźniak Sp. K., Świnna Poręba 127a, 34-106 Mucharz - 6 punktów
  8. Multifol Spółka Komandytowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Tadeusza Śliwiaka 28, 30-797 Kraków - 5 punktów
  9. Praktyka Lekarzy Rodzinnych M. Palka, R. Sypka - NZOZ sp. j., ul. Na Kozłówce 29, 30-664 Kraków - 5 punktów
  10. Mirosław Ochoński "DOMINO-BRUK", Ochodza 67, 32-051 Wielkie Drogi - 5 punktów
  11. DIAGNOSTYKA-MECHANIKA POJAZDOWA.USŁUGI BUDOWLANE S.C., Lucyna Ślazyk Józef Ślazyk, Stara Wieś 687, 34-600 Limanowa - 5 punktów
  12. Marek Worwa MAX PRODUKCJA-DYSTRYBUCJA, ul. Kilińskiego 20A, 34-700 Rabka Zdrój - 5 punktów
  13. Eskulap sp. z o.o., ul. Królewska 49, 32-095 Maszków - 5 punktów
  14. VISUAL PROMOTION Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Kokotów 976, 32-002 Kokotów - 5 punktów
  15. ORION Wojciech Barankiewicz, Wielogłowy 85, 33-311 Wielogłowy - 5 punktów
  16. Wo-Ma Sp. z o.o., ul. Szewska 8, 34-400 Nowy Targ - 5 punktów
  17. F.P.H.U Błażej Nosal, Tarnawa Dolna 60, 34-210 Zembrzyce - 5 punktów
  18. Piotr Błaszczak VIGO MEBLE, ul. Długa 27, 32-540 Trzebinia - 5 punktów
  19. Amigeo Migut Garstecki Sp. J., ul. Łowienicka 14/6, 30-613 Kraków - 4 punkty
  20. "Geoprzem Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowa, ul. Piłsudskiego 10, 32-050 Skawina - 4 punkty
  21. Flexpress sp. z o.o. - sp.k., ul. Płk. Stanisława Dąbka 15, 30-732 Kraków - 4 punkty
  22. Czarny Groń Sp. z o.o. Sp.k., Rzyki, os. Praciaki 91, 34-125 Sułkowice - 4 punkty
  23. Apteka Galen Jolanta Talik, Niepubliczne Przedszkole "Jarzębinka", ul. Starowiejska 36, 30-698 Kraków - 4 punkty
  24. EUROMAT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Unii Europejskiej 65, 32-600 Oświęcim - 4 punkty
  25. DESPORTIVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Jerzego Harasymowicza 8a, 33-103 Tarnów - 4 punkty
  26. BuyEnergy Patryk Strzesak, ul. Technologiczna 14A, 33-100 Tarnów - 4 punkty
  27. EL - BIKE Centrum Rowerowe Elżbieta Bugara, wspólnik spółki cywilnej "EL - BIKE", ul. Bogusławy Agaty Konstanty 29/7, 33-300 Nowy Sącz - 4 punkty
  28. Bartosz Baran Firma Handlowo Usługowa "BML" Chłodnictwo i Klimatyzacja, ul. Stanisława Stojałowskiego 35/30, 30-611 Kraków - 4 punkty
  29. BOZZA sp. z o.o. sk, ul. Józefa Marcika 4, 30-443 Kraków - 4 punkty
  30. FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA "RADECOMP" Mikus Radosław, Trzciana 234, 32-733 Trzciana - 4 punkty
  31. OMNI-SPED M.Bylica P.Kajmowicz Spółka Jawna, ul. Klikowska 81, 33-100 Tarnów - 4 punkty
  32. DONE Deliveries Sp. z o.o., ul. Stefana Batorego 35, 34-120 Andrychów - 3 punkty
  33. FIRMA "MAGI" S.C. Maria Zdebska, Agnieszka Gomułka, Trzciana 447, 32-733 Trzciana - 3 punkty
  34. NOWOBILSCY S.C., Nowobilski Rafał, Nowobilska Ewa, ul. Karola Wojtyły – Papieża 78, 34-450 Krościenko nad Dunajcem - 3 punkty
  35. THOUSAND MILES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Plac Szczepański 8/101, 31-011 Kraków - 3 punkty
  36. 5 STARS TRANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Plac Szczepański 8/101, 31-011 Kraków - 3 punkty
  37. INVENTUM Sp. z o.o., ul. Henryka Siemiradzkiego 11A/2, 33-300 Nowy Sącz - 3 punkty
  38. LOVRIN Sylwia Różańska, Aleje Piłsudskiego 70, 33-300 Nowy Sącz - 3 punkty
  39. Trans-Trak Wróbel s.c. Jarosław Wróbel, Janusz Wróbel, ul. Kwiatowa 27, 33-206 Luszowice - 2 punkty
  40. Salon Urody Dotyk Piękna Joanna Stańco, Tomice, ul. Wrzosowa 7, 34-100 Wadowice - 2 punkty
  41. Zakład Usługowo-Produkcyjny Bogusław Czerwiński, ul. Królowej Jadwigi 34, 33-300 Nowy Sącz - 2 punkty
  42. Salon Mody Kaledonia Piotr Hudy, ul. Mikołaja Kopernika 26, 32-800 Brzesko - 2 punkty
  43. VSS  Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Tomice, ul. Dworska 51, 34-100 Wadowice - 2 punkty
  44. SUBSIDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Szara 2, 30-820 Kraków - 2 punkty
  45. SUPELO Ewelina Kleinschmidt, ul. Lwowska 134/6, 33-300 Nowy Sącz - 2 punkty
  46. Piotr Oleksy Centrum Medyczne UNO-MED., ul. Grzegórzecka 67D/146, 31-559 Kraków - 2 punkty
  47. Jacek Zdebski - EKO JEDZENIE, Trzciana 447, 32-733 Trzciana - 2 punkty
  48. Jacek Cepiga Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "ALEX", Faściszowa 104, 32-840 Zakliczyn - 2 punkty
  49. WISE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Adama Vetulaniego 5/B, 31-226 Kraków - 1 punkt
  50. Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Adrian Karasiewicz, ul. Parkowa 10, 32-100 Proszowice - 1 punkt
  51. TEC REMODELING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Koło Strzelnicy 2/2, 30-219 Kraków- 1 punkt
  52. 1. 3K Sławomir Sikora 2. Dreamlandia Sławomir Sikora, Iwanowice Włościańskie, ul. Ojcowska 111, 32-095 Iwanowice - 0 punktów